Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Ana Sayfa Forum Ara ÜyelerTakvim Yardım Kayıt
Sayfa: [1]   Aşağı git
 
Gönderen Konu: TURKCELL PLATINUM PAKET TARİFESİ  (Okunma Sayısı 1973 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. Paylaş veya Favorilerine Ekle
izmirdenbirisi
CEO
Kahraman Kodcu
*****

Karma +40/-2
Çevrimdışı Çevrimdışı

Cinsiyet: Bay
Mesaj Sayısı: 9345


"Ölü Ozanlar Derneği" üyesi


« : 26 Ekim 2009, 04:44:08 »

TURKCELL PLATINUM PAKET TARİFESİ


Platinum Paket tüm vergiler dahil ayda 199 TL'ye Turkcell’lilerle 5000 dakika, diğer tüm yönlere 2500 dakika, 30 dakika uluslararası arama, Avrupa’da 15 dakika arama, 15 dakika aranma, her yöne geçerli 2500 SMS/MMS ve 4 GB internet kullanımı içeren bir pakettir.

Siz de her yönü ile avantajlı bu paketten faydalanmak aynı zamandan ayrıcalıklarla dolu Turkcell Platinum dünyasına girmek için PLATINUM yazıp 7010 'a kısa mesaj gönderin.

Birbirinden özel hizmetler ile fark yaratan Turkcell Platinum dünyasını daha yakından tanımak için tıklayınız.

ÜCRETLENDİRME:
5000 dk Turkcell içi + 2500 dk Her yöne + 30 dk Uluslararası arama + Avrupa’da**  15 dk arama,15 dk aranma + 2500 SMS/MMS + 4GB İnternet = 199TL

** Almanya, Andora, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan ,Slovakya, Slovenya, Vatikan, Yunanistan, Karadağ

    * Platinum paket aşımında yapılan yurt içi aramalar Herkesle tarifesi ücretleri üzerinden ücretlendirilir. Herkesle tarifesi paket aşım ücretlerini öğrenmek için tıklayınız.
    * Platinum paket SMS’lerini Turkcell, sabit hat ve diğer operatör yönündeki yurt içi mesajlaşmalarınızda kullanabilirisiniz. Paket aşımında gönderilen yurt içi mesajlar standart kısa mesaj ücretleri üzerinden ücretlendirilir. Standart kısa mesaj ücretlerini öğrenmek için öğrenmek için tıklayınız.
    * Platinum paket MMS’lerini Turkcell ve Vodafone Türkiye yönündeki yurt içi mesajlaşmalarınızda kullanabilirisiniz. Paket aşımında gönderilen yurt içi MMS’ler standart MMS ücretleri üzerinden ücretlendirilir. Standart MMS ücretlerini öğrenmek için öğrenmek için tıklayınız.
    * Platinum paket dahilindeki internet kullanım hakkının aşılması durumunda ücretlendirme internet paketleri aşım ücretleri üzerinden yapılır. İnternet paketleri paket aşım ücretlerini öğrenmek için tıklayınız.
    * Platinum paket kapsamındaki yurtdışını arama dakikaları bittikten sonra ücretlendirme Turkcell Uluslararası Arama tarifesi üzerinden gerçekleşir. Turkcell Uluslararsı Arama tarifesi ücretlerini ve ücretlendirme periyodunu öğrenmek için tıklayınız.
    * Platinum paket dahilindeki yurt dışında kullanım dakikaları bittikten sonra ücretlendirme Turkcell Dünya tarifesi üzerinden gerçekleşir. Turkcell Dünya tarifesi ücretlerini ve ücretlendirme periyodunu öğrenmek için tıklayınız.
    * Paket kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurtiçi görüşmeler 6 saniyede bir ücretlendirilir.
    * Paket kapsamında ve paket aşımındaki yurtdışını arama dakikalarının ücretlendirme periyodu Turkcell Uluslararası Arama tarifesi kapsamında ülke ve numaraya göre bölge bazlı değişmektedir.
    * Paket kapsamında ve paket aşımındaki yurt dışında arama ve aranma dakikalarının ücretlendirme periyodu Turkcell Dünya tarifesi kapsamındadır.
    * Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
    * Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerlidir.

KATILIM:
    * Platinum paketinden bireysel faturalı hat kullanan tüm müşterilerimiz faydalanabilirler.
    * Tüm kontratlı paket tekliflerinden faydalanan abonelerimiz Platinum pakete geçmek isterlerse mevcut kontratlı tekliflerini iptal ettirmeleri gerekmektedir.
    * Platinum paketine abone olmak için PLATINUM yazıp 7010 'a kısa mesaj göndermeniz yeterli.
    * Paketiniz siz başvurduktan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur ve bu bilgi size başvuru sırasında bildirilir.
    * Fatura kesiminizden sonra Platinum paketinizin başladığına dair bilgi kısa mesaj ile telefonunuza iletilecektir. Bu mesaj ile birlikte Paket dahilindeki aylık kullanım hakkınız başlamış olacaktır.
    * Platinum paketini aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber tarifeniz değişerek Herkesle olacaktır ve eski tarifeniz kapsamında hattınıza tanımlanmış kalan ücretsiz dakikalarınız varsa silinecektir.
    * PAKET DURUM yazarak 7010 'a kısa mesaj gönderdiğinizde ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/SMS/internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

DETAYLAR:
Kullanım

    * Platinum Paket dahilindeki dakika, mesaj ve internet paketi talep edildikten sonraki ilk fatura kesim tarihinden itibaren kullanılabilir.
    * Paketiniz dahilindeki dakika, mesaj ve internet kullanımı o ayki fatura dönemi için geçerlidir ve her ay iptal etmediğiniz sürece yenilenir.
    * FCT cihazlarında kullanılan hatlar bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda veya kampanyadan faydalanan fakat telekomünikasyon ihtiyacını karşılamak dışında kötüye kullanım tespit edilen kullanımların belirlenmesi durumunda bu hatların tarifeleri BizBize olarak değiştirilecek ve geçmiş kullanımları da BizBize tarifesi üzerinden yeniden ücretlendirilerek aboneye faturalandırılacaktır.
    * Turkcell abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
    * Abonelerin sunulan hakları, 3. Şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez.

Klüp Üyelikleri
    * Platinum Paket ile Turkcell Platinum avantajlarından faydalanabilir, size özel 0 532 757 1 532 nolu Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri'den dilediğiniz an hiç beklemeden ayrıcalıklı hizmet alabilirsiniz.

Paket Dakikaları
    * 5000 dakikalık Turkcell içi kullanım hakkı Turkcell'lilerle yapılan yurt içi görüşmeler için geçerlidir. Her yöne 2500 dakika ise diğer operatör numaraları ve sabit hat (ev,iş) numaraları ile yurt içi konuşmalarda geçerlidir.
    * Turkcell içi 5000 dakika, diğer her yöne 2500 dakika kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları v.b) yapılan aramaları kapsamamaktadır.
    * Platinum paketi olan müşteriler aynı anda başka bir ses paketi alamazlar.
    * Paket dakikalarınızla yurtiçinde tüm Turkcell'liler, sabit hatlar ve diğer operatör numaraları ile konuşabilirsiniz.
    * Paketiniz ile aldığınız dakikalar o ayki fatura dönemi için geçerlidir ve bu dönem arasında kullanılamayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.

Paket Mesajları
    * Paket kapsamında SMS ve MMS için toplamda 2500 mesajlık kullanım hakkı verilmektedir.
    * Platinum paketi olan müşteriler aynı anda başka SMS paketi alabilirler.
    * Platinum Pakete ek olarak alınan SMS paketi kullanımda önceliklidir.
    * Paket kapsamındaki mesajlar bir fatura dönemi için geçerlidir ve bu dönem arasında kullanılamayan mesajlar bir sonraki aya devretmez.
    * Platinum Paket kapsamında verilen mesajlara "SMS ile sorgulama servisleri, farklı bir hizmete kayıt için atılan SMS'ler, yurt dışında atılan SMS’ler, uluslararası SMS’ler, Akıllı mesaj ve web mesaj üzerinden atılan SMS ler” dahil değildir.
    * Paketlerdeki mesajlar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

İnternet Paketi
    * Platinum paketi olan müşteriler aynı anda başka internet paketi alabilirler.
    * Platinum pakete ek olarak alınan internet paketi kullanımda önceliklidir.
    * Yurtdışındaki internet kullanımı kampanya paketine dahil değildir. Yurtdışında kullandığınız veri uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    * Platinum paket kapsamındaki internet paketi bir fatura dönemi için geçerlidir. Paketten bu fatura dönemi arasında kullanılamayan paket datası bir sonraki aya devretmez.
    * İnternet kullanımında indirilen ve yüklenen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer. Paket aşımında da yine indirilen ve yüklenen veri paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.

444'lü Aramalar
    * Başına sabit alan kodunu koyarak (0212 444 gibi) yapılan 444 lü müşteri hizmetleri aramaları paket dakikaları kapsamında ücretlendirilirken, herhangi bir sabit alan kodu koymadan yapılan 444 lü müşteri hizmetleri aramaları paket kapsamında değildir.
    * Turkcell müşteri hizmetleri arandığında başına sabit alan kodu konulsa da (0212 4440532 gibi) arama başına 1 SMS olarak ücretlendirme gerçekleşmektedir.

Paket İptal
# Platinum paketinizi iptal ettirmek için kısa mesajla ile IPTAL PLATINUM PAKET yazarak 7010 'a ücretsiz olarak gönderebilir veya başka bir tarife veya pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz.
Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika, mesaj ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinecektir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olacaktır.

Bilgiler Turkcell web sitesinden alınmıştır.
Kayıtlı
BEYAZKOD
« : 26 Ekim 2009, 04:44:08 »

 Kayıtlı
Sayfa: [1]   Yukarı git
 

 
Gitmek istediğiniz yer:  

Forum Kuralları | Iletisim | Sitemap | Google
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2011, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal

Site içeriğindeki materyaller kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz ve yayınlanamaz.
Copyright © 2009-2014 Beyazkod.Com iletisim@beyazkod.com
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
cinsellik