Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Ana Sayfa Forum Ara ÜyelerTakvim Yardım Kayıt
Sayfa: [1]   Aşağı git

Gönderen Konu: Aras kargo  (Okunma Sayısı 9254 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. Paylaş veya Favorilerine Ekle
one More Cup of Coffee
GENEL MÜDÜR
Tam Kodcu

Karma +9/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« : 14 Kasım 2009, 18:52:25 »

Aras Kargo
Yönetici adayları

Aras Holding
Denetim Uzman Yardımcıları

bu iki ilana başvurmuştum. Bugün Aras Kargo Ankara Bölge Müdürlüğünen pazartesi mülakat için çağrıldım. Hangi pozisyon olduğunu söylemediler. Benimde aklıma gelmedi sormak. Yönetici Adayı olduğu kuvvetli ihtimal. Çünkü yönetici adayını holding değil kargo bölümü arıyor. Firma ve sektör hakkında, pozisyon hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum. Sektörü hiç tanımıyorum.

saygılar
BEYAZKOD
« : 14 Kasım 2009, 18:52:25 »

webisweb
Kıdemli Kodcu

Karma +2/-1
Çevrimdışı Çevrimdışı

WiW

« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2009, 21:08:41 »

Hayırlı olsun
one More Cup of Coffee
GENEL MÜDÜR
Tam Kodcu

Karma +9/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 16 Kasım 2009, 13:14:15 »

Aras Kargo hiç içaçıcı gelmedi bana. Görüşmeye gittim. Henüz sonuç belli değil tabi ama Bilmiyorum işsizlik olmasa çalışmazdım heralde.

saygılar
efearda
Stajyer
*

Karma +0/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 16 Kasım 2009, 21:01:43 »

Merhaba
 yarın bende görüşme için davet edildim .Ankara ,
görüşmede neler soruluyor biraz bilgi verebilirmisiniz.
BEYAZKOD
« Yanıtla #3 : 16 Kasım 2009, 21:01:43 »

efearda
Stajyer
*

Karma +0/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #4 : 16 Kasım 2009, 21:05:02 »

bu arada nick teki şarkıyı çok severim.:)
one More Cup of Coffee
GENEL MÜDÜR
Tam Kodcu

Karma +9/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #5 : 16 Kasım 2009, 21:41:24 »

Teşekkürler efe. Gidiyosun 2 tane çeçeron kız seni karşılıyor. Kahkahalarıyla eğer biraz da olsa varsa oranın ciddiyetini bozuyorlar.
"iş görüşmesi için geldim, randevum vardı" diyosun, "ne hangisi hı ha" gibi  olaylardan bihaber olma durumu var. Kahkahalar gülüşmeler, oyuncak bebekle uğraşmalar filan:) şaka gibi.

Neyse bir şekilde durumu anlatıyorsun sekretere, sana hemen iş başvuru formu veriyor "sanki yoldan geçerken bi başvurayım" diye düşünmüşsün havasında. Neyse aylardır doldurduğun bilgileri gıcık ola ola tekrar dolduruyosun. Kariyer deki çıktıdan ne farkı var neden dolduruyoruz dersen tek fark "istediğiniz ücret" ve "fazla mesai yapar mısın?" gibi 2 adet sualdir. Çünkü masada kariyer özgeçmişimi gördüm.

Çok klasik bi görüşme hatta daha da basit diyebilirim. Nesin kimsin? 1-2 adam akıllı cümle kurman yeterli. "Müşteri memnuniyete çok öenm ver". kılık kıyafet önemli de zaten takımla gidiyosundur. Orda da belirt iş haaytın da özellikle hizmet sektöründe görüntü önemlidir diye. Ha sonraki aşamaları bilemem çok zorluyorlar mı? yönetici adayları için pek zorlamadıklarını öğrendim. çünkü çalışma şartları ağır. maaş olarak fazla mesaiden dolayı 1500 taban yazmıştım. bayan dedi ki bölge müdür yardımcısı, "şube yönetmenlerimiz 1500 almıyor ki" dedi. Fazla mesai ücretini veriyo musunuz dedim? evet veriyoruz deyince tamam o halde 1500 çok dedim. yani mesai ücretleriyle yine 1500 u buluyor. tabi günde 12-13 saat kaç ay dayanırsın/dayanırız bilmem. aklına gelenleri sorabilirsin. öyle çok ciddi bir ortam bekleme ama tabi yinede  kendimize saygımızdan şık giyiniyoruz, ciddi takılıyoruz şeklinde...

saygılar
efearda
Stajyer
*

Karma +0/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 17 Kasım 2009, 01:01:45 »

verdiğin bilgiler için teşekkürler.yarın son kararımı vereyim gidip gitmeme konusunda,ama seninde dediğin gibi 1500 tabanla bile yönetmen yardımcısı alamıyorsa yükselince bişeyler beklemekte hayal galiba bi ara ilaç sirketlerine kafayı takmıştım, olmadı ,ben fizikçiyim tekrar üniversiteye dönücez bu gidişle :).
one More Cup of Coffee
GENEL MÜDÜR
Tam Kodcu

Karma +9/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #7 : 17 Kasım 2009, 01:38:16 »

En iyisini yaparsın.

saygılar
one More Cup of Coffee
GENEL MÜDÜR
Tam Kodcu

Karma +9/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #8 : 17 Kasım 2009, 02:34:17 »

Ben biraz aras kargo büyük firma filan diye gaz verdim bayanın hoşuna gitti. Ama tabi yemek fişi vermiyoruz catering firması yemekleri getiriyo deyince benim "ha hıı" tepkilerim de güzeldi:))

saygılar
efearda
Stajyer
*

Karma +0/-0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #9 : 17 Kasım 2009, 04:19:37 »

bak şimdi heyacanda uyuyamadım ya :) ,  muhaha
Sayfa: [1]   Yukarı git

Gitmek istediğiniz yer:  

Forum Kuralları | Iletisim | Sitemap | Google
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2011, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal

Site içeriğindeki materyaller kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz ve yayınlanamaz.
Copyright © 2009-2014 Beyazkod.Com iletisim@beyazkod.com
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
cinsellik